Заказать звонок
Вызвать замерщика
Написать директору
ZAMÓWIENIE KONSULTACJE
Заказать потолок
Получить прайс
SUFITY NAPINANE SOFIMARSEL
Wspólna Droga 4
05-850 Jawczyce
info@sofimarsel.pl
+48 539 358 063
PL DE EN

 Nowe profile SofiMarsel™ 

Zainstalowanie linii świetlnej na suficie napinanym to świetna okazja do wykazania  się wyobraźnią i stworzenia ultranowoczesnego, oryginalnego projektu, który będzie przenosił obciążenie funkcjonalne podczas oświetlania pokoju.

Innowacyjna technologia oświetlenia i dekorowania pomieszczeń za pomocą linii świetlnych na suficie napinanym służy do wyznaczania stref przestrzeni i poprawy postrzegania wnętrza. Ponadto, stosując tą ​​metodę projektowania sufitu napinanego, możesz wizualnie dopasować kształt i rozmiar pomieszczenia, a także zwrócić uwagę na główne elementy wnętrza.

Linie świetlne są idealne do rozwiązania następujących problemów:

1.Oświetlenie długich wydłużonych pomieszczeń;

2.Podział pokoju na kilka stref funkcjonalnych;

3.Maskowanie połączeń na płótnie.

Instalacja linii świetlnych jest wystarczająco szybka i nie powoduje niedogodności dla klienta. W takim przypadku, w zależności od preferencji, możesz wybrać niezbędną moc i sprawić, aby stopień oświetlenia pokoju był jak najbardziej komfortowy.

Pływający sufit napinany: co to jest?

Będąc w pokoju z pływającym sufitem napinanym, wydaje się, że płótno sufitowe lub jego część nie styka się ze ścianami i swobodnie unosi się.

Źródłem światła do sufitów napinanych są taśmy LED. Są najbardziej ekonomiczne. Taśma LED jest wygodnie wkładana do profilu 06-6, pewien kąt instalacji stwarza wrażenie szybowania, a jasność podświetlenia jest kontrolowana za pomocą pilota lub zasilacza.

Ukryte oświetlenie może niezależnie działać jako lampa nocna w pokojach dziecięcych lub korytarzach prowadzących do łazienki.

Główną funkcją pływających sufitów napinanych jest wystrój i oświetlenie przestrzeni. Za pomocą nowoczesnych konstrukcji nowej generacji można przekształcić pomieszczenie nie do poznania, niezależnie od jego funkcji. Pływające sufity napinane stały się atrakcją kawiarni, klubów nocnych i sklepów firmowych.

Dlaczego nie wypróbować tego wyjątkowego sposobu dekoracji w swoim mieszkaniu?

Profile do tworzenia linii świetlnych na suficie napinanym SofiMarsel™ o szerokościach 35mm (profil 06-4), 84 mm (profil 06-5) i 52mm (profil 06-8) jak i profil 06-6 do montażu sufitów napinanych SofiMarsel™ podświetlanych po obwodzie są dostępne w ofercie SofiMarsel™.

render06 4render06 5pprender06 6render06 8

DSC 1091246938045 413955 wm

 

Uzyskaj wszystkie informacje od swoich menedżerów.

Wszystkie pytania:

+48 532 628 078

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.