Заказать звонок
Вызвать замерщика
Написать директору
ZAMÓWIENIE KONSULTACJE
Заказать потолок
Получить прайс
SUFITY NAPINANE SOFIMARSEL
Wspólna Droga 4
05-850 Jawczyce
info@sofimarsel.pl
+48 532 628 078
PL DE EN

   Pomysł wykorzystania folii dla dekoracji sufitu pojawił się bardzo dawno, ale rozpowszechnić i udostępnić cenowo tę technologię dla powszechnego użytku udało się dopiero po pojawieniu się folii PVC. Oczywistą zaletą wykorzystania sufitów napinanych jest to, że pomysły dekoratorskie są nieograniczone dzięki szerokiemu wyborowi materiałów oraz technologii montażu sufitów. Sufit napinany pozwalają urządzić pomieszczenie w wybranym stylu od klasycznego do stylu high-tech.

   Materiał na sufit napinany odpowiada światowym oraz europejskim wymogom jakości. Potwierdza to świadectwo UE, które spółka SofiMarsel otrzymała w 2016 roku. Oferujemy sufity napinane w różnych kolorach i fakturach oraz design i montaż sufitu napinanego w twoim wnętrzu! Sufit od dawna są obecne w naszych wnętrzach. Ich główną zaletą jest bardzo dobre połączenie ceny i doskonałych walorów konsumenckich - piękny wygląd, trwałość i łatwość w utrzymaniu.

Ceny na sufit napinany

   Firma SofiMarsel oferuje wysokiej jakości sufit napinany w różnych cenach. Chcesz uzyskać informację, ile kosztuje sufit, jaka cena i złożyć zamówienie na odpowiedni projekt?

   Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci ozdobić wnętrze. Różnorodność opcji pozwala kupującym niedrogo kupić błyszczące, matowe, satynowe i inne sufity napinane.

   Sprzedaż sufitów napinanych po atrakcyjnej cenie nie jest naszym jedynym priorytetem. Oferujemy niedrogie oprawy oświetleniowe i akcesoria do montażu sufitów napinanych. Montaż elastycznych konstrukcji sufitowych z wbudowanym oświetleniem prowadzi do utraty zaledwie kilku centymetrów wysokości pomieszczenia, co jest akceptowalne nawet w typowych budynkach mieszkalnych. Różne komunikaty inżynieryjne są dyskretnie umieszczone w szczelinie między płótnem a główną płytą.

   Kup u nas wysokiej jakości materiały do montażu sufitów napinanych, profile, wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia.

Korzystając z naszej oferty, możesz zamontować dowolny sufit napinany bez zbędnych nieuzasadnionych kosztów.

   Oferujemy pełną gamę materiałów dla profesjonalistów - projektantów, architektów, dekoratorów i wykonawców sufitów napinanych.

Korzyści ze współpracy z SofiMarsel dla dealerów w zakresie sufitów napinanych:

    SofiMarsel produkuje najlepsze sufity napinane w Polsce. Od 2007 roku nasze produkty nieustannie udowadniają swoją ekskluzywność i konkurencyjność, a współpraca z nami zawsze jest korzystna i przyjemna. Sprzedawca sufitów napinanych zyskuje wiele przywilejów i doskonałą podstawę do rozwoju odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa.

  Otrzymujesz gwarancje, pomoc i wsparcie we wszelkich sprawach związanych z zakupem i montażem sufit napinany. Dostarczamy certyfikaty na produkty, więc trudno wątpić w ich zgodność z normami higienicznymi i oryginalnością. Wykonawcy mogą montować nasze sufity napinane w mieszkaniach i miejscach publicznych.

   Dlaczego warto z nami współpracować? Oferujemy dystrybutorom na sufit napinany w przystępnych cenach przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów. Ale to nie wszystkie zalety. Współpracując z nami otrzymujesz:

  • • gotowość do prowadzenia szkoleń w zakresie montażu sufitów napinanych
  • • dokumentacje, certyfikaty i artykuły promocyjne;
  • • dostawę dowolnej ilości produktów do wszystkich regionów kraju i po za jego teren;
  • • wieloletnią gwarancję na nasze sufity
  • • szeroki asortyment folii i akcesoriów jest zawsze dostępny w naszym magazynie
  • • dobra cena w SofiMarsel na sufit 
  • • możliwość osiągnięcia zysku w rekordowym czasie.

   Zakupione u nas wysokiej jakości materiały  pozwalają na montaż idealnych sufitów napinanych. Udzielamy kompetentnych porad dotyczących ceny i właściwości materiałów na sufity napinane. Pomagamy Ci zdecydować, które z akcesoriów najlepiej zamówić. Współpracując z SofiMarsel możesz znacznie zaoszczędzić pieniądze i uzyskać wysokiej jakości produkty.

big-dom-7.jpgbig-dom-6.jpgbig-dom-4.jpgbig-dom-3.jpgbig-dom-2.jpgbig-dom-1.jpgbig-4xcaxhc8rtloifwmftkaeqjmg92ny8p7.jpgbig-3aq65au6mbitt-632dzemob3z3ypfdwg.jpg

big-gf31afs-fe8kbxtewwjrl8kd57q3r4sv.jpgbig-gkv3at34hr3xl8yhznzqygy7g-qd6baj.jpgbig-ofis-1.jpgbig-ofis-2.jpgbig-rdyg2q9xifdc6bobcmz7asigwqdmm9lp.jpgbig-ys5uls-zswbu1fn_80uiwfvx9tep-knq.jpgbig-valgy4en611fbbjhpnk0ntustdkudgil.jpgbig-torgovoe-5.jpg

 
Uzyskaj porady